Pleasure Duo gel – názory, složení, cena, kde koupit?

Pleasure Duo gel – názory, složení, cena, kde koupit?


Pleasure Duo je nový osvěžující gel pro muže a ženy. Nedávno byl uveden na polský trh. O tento přírodní hydratační a stimulační gel je velký zájem, a to jak pro jeho účinek, tak pro jeho přijatelnou cenu. Odborné recenze a četní zákazníci na internetových fórech popisují Pleasure Duo jako přírodní vzorec, který je bezpečný, ale velmi silný a účinný.

V této podrobné recenzi Pleasure Duo se podíváme na to, proč je tento gel tak oblíbený. Zjistili jsme také, jak funguje, jaké složky obsahuje, jak ho používat, abyste dosáhli nejlepších výsledků, a kde koupit Pleasure Duo za nejlepší cenu.

Pleasure Duo – co to je a jak to funguje?

Pleasure Duo - co to je a jak to funguje?

Technologie použitá k vytvoření složení gelu Pleasure Duo poskytuje jedinečnou kombinaci složek přírodního původu, které jsou schopny regenerovat a zpevňovat pokožku penisu. Složení se vyznačuje vysokou mírou vstřebatelnosti pokožkou. Díky tomu se účinné látky v něm obsažené přímo a rychle vstřebávají do mužských i ženských tkání.

Tento lokálně aplikovaný gel je účinný, silný a bezpečný díky použití pouze přírodních složek.

Pleasure Duo je produkt, který si můžete koupit, pokud chcete zintenzivnit pocity a zlepšit sexuální styk. Přírodní a bezpečný přípravek vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií za cenu, kterou si může dovolit každý. Vysoká kvalita a bezpečnost jeho složení z něj činí jednu z nejlepších alternativ dostupných online.

Pleasure Duo – jaké jsou výhody a účinky užívání?

 • Zvýšená schopnost prodloužit penis přirozeným a bezpečným způsobem;
 • Zvýšená pevnost a touha po sexu;
 • delší doba trvání pohlavního styku;
 • Zvýšené libido a energie;
 • Okamžitější erekce;
 • Odstranění obav a komplexů spojených se sexuálním životem;
 • Zvýšená produkce spermií a ejakulace.
 • Výhody, které gel nabízí ženám

Rychlejší stimulace celého těla a zvýšená touha po pohlavním styku;

 • Hojná vaginální lubrikace a intenzivní pocity v intimní oblasti;
 • Zintenzivnění sexuálního vzrušení;
 • Zvýšená ochota k častějšímu pohlavnímu styku;
 • Zvýšená intenzita erotických fantazií a ochota experimentovat;
 • zmírnění příznaků spojených s menopauzou a jinými hormonálními změnami (v důsledku menstruačního cyklu nebo stresu).
 • Zvýšení ženskosti a sebevědomí díky uspokojivému sexuálnímu životu.

Pleasure Duo – jaké složky přípravek obsahuje?

Pleasure Duo - jaké složky přípravek obsahuje?

Výrobce tvrdí, že vzorec Pleasure Duo pro zvýšení sexuálního potěšení je výsledkem spolupráce zkušených sexuologů, kteří vypracovali seznam složek obsažených v přípravku Pleasure Duo. Tento gel obsahuje všechny přírodní výtažky.

 • L-arginin – Rychle a účinně zvyšuje pocit a libido a zvětšuje velikost u mužů;
 • Maca – zcitlivuje ženské erotogenní zóny, což vede ke zlepšení sexuálních pocitů. Zlepšuje také krevní oběh a průtok krve cévami u mužů i žen;

To vše díky hlavním složkám obsaženým ve složení Pleasure Duo, které jsou zcela přírodní a bez vedlejších účinků a kontraindikací. Není překvapením, že jsme nenašli žádné negativní recenze na Pleasure Duo.

Pleasure Duo – existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Gel Pleasure Duo pro muže a ženy neobsahuje žádné chemické složky a na rozdíl od produktů prodávaných v lékárnách nebo parafarmaceutických přípravků nevyžaduje lékařský předpis, je zcela přírodní a nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.

Pleasure Duo – jak používat? Dávkování a pokyny

Pleasure Duo - jak používat? Dávkování a pokyny

Pleasure Duo se velmi snadno používá. Veškeré podrobné informace naleznete na původním obalu výrobku.

Jak používat gel Pleasure duo:

 • Gel jemně naneste na penis a vagínu;
 • Jemně masírujte;
 • Nechte si ho nasazený během pohlavního styku.

Jedná se o tekutý gel, takže se zcela vstřebává a nezanechává stopy, jak tomu často bývá u olejů. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat Pleasure Duo dvakrát denně. Účinky se postupně zvyšují s každým použitím a přípravek lze použít i během předehry.

Pleasure Duo: recenze a názory žen a mužů

O Pleasure Duo, recenze a názory na online fórech nezmiňují výskyt negativních vedlejších účinků, alergií nebo jiných kontraindikací vyplývajících z jeho použití. Navíc mnoho pozitivních recenzí a názorů na fórech sdílejí ženy. Uvádějí, že zažívají zvýšené pocity a že jejich partneři se stali silnějšími a jsou schopni je dostatečně uspokojit.

Zatím neexistuje žádné oficiální fórum pro Pleasure Duo, ale jsme si jisti, že vzhledem k jeho rostoucí popularitě se brzy objeví. Prozatím si můžete přečíst desítky pozitivních recenzí na fórech věnovaných potěšení pro páry.

Tajemství tohoto úspěchu spočívá v receptuře Pleasure Duo. Jeho hlavními složkami jsou výtažky působící na ženské i mužské erotogenní zóny. Zkušení urologové, kteří pozorovali dobré výsledky gelu Pleasure Duo, tvrdí, že se jedná o jedny z nejlepších přírodních složek, které prodlužují výdrž.

Zde jsou další funkce Pleasure Duo, které se objevily v komentářích a recenzích:

 • Lehké, rychle se vstřebávající složení;
 • Pečlivě vybrané a bezpečné přírodní složky;
 • Tento gel není podvod, ale výrazně zlepšuje velikost a pocit při pohlavním styku.
 • Cenově dostupná cena a objednávka v naprostém soukromí přímo z oficiálních webových stránek.

Pleasure Duo – cena a kde koupit? Amazon, lékárna

Pleasure Duo - cena a kde koupit? Amazon, lékárna

Nejlepší cena za Pleasure Duo je nabízena na oficiálních stránkách výrobce.

Na oficiálních stránkách si můžete po vyplnění formuláře zakoupit Pleasure Duo s 50% slevou z ceny a s možností platby na dobírku bez dalších nákladů.

Nákup Pleasure Duo z oficiálních stránek je nejen synonymem nejlepší ceny, ale také zárukou obdržení originálního gelu. Přeprava, která se obvykle uskuteční během několika dní, probíhá prostřednictvím kurýrní společnosti, u níž můžete zaplatit na dobírku.

Pleasure Duo není k dispozici v lékárnách a výrobce nedoporučuje nakupovat na Amazonu nebo podobných stránkách (eBay apod.), možná přilákán nižší cenou, protože se může jednat o podvod nebo padělek.PROČ MÁM TAK NÍZKÉ LIBIDO?

 • Stres: není vhodný pro mnoho věcí, výzkumy ukazují, že ovlivňuje i náš milostný život. Je známo, že hormony nadledvinek uvolňované při reakci boj nebo útěk snižují libido. Jedná se o primitivní reakci, při níž tělo vypíná nepodstatné funkce, když se domnívá, že jsme ohroženi. Předpokládá také, že se pravděpodobně nebudeme rozmnožovat, což je důvod, proč vznikla sexuální touha. Stres ovlivňuje i náš psychický stav a pro každého, kdo je pod velkým tlakem, je sex to poslední, na co myslí.
 • Hormonální změny: Naše sexuální touha je ovlivněna křehkou rovnováhou našich hormonů, včetně estrogenu, progesteronu a testosteronu. V různých obdobích rovnováha těchto hormonů kolísá, přičemž s věkem se postupně snižuje. Kromě toho mají na libido vliv i neurotransmitery, které produkujeme, například dopamin a serotonin.
 • Zdravotní problémy: opakované vaginální kvasinky nebo bakteriální nerovnováha mohou způsobit, že se při sexu cítíme nepříjemně a nejistě. V období menopauzy se také zmenšují a vysušují tkáně v pochvě, což může být pro ženy nepříjemné, takže mohou mít menší motivaci k sexu.
 • Léky: Některé léky mohou ovlivnit libido. Některé ženy například při užívání perorální antikoncepce zaznamenávají pokles libida. Kromě toho mohou antidepresiva ovlivnit i sexuální zájem.
 • Sebeúcta a obraz těla: existuje významná souvislost mezi tím, jak se cítíme sami se sebou, což určuje, zda se cítíme žádoucí, a to samozřejmě ovlivňuje náš zájem o sexuální apetit.

VAŠE STRAVA MŮŽE POMOCI ZVÝŠIT VAŠE LIBIDO

U žen s klesající hladinou estrogenu můžete tuto hladinu přirozeně podpořit konzumací rostlin bohatých na fytoestrogen. Patří sem potraviny obsahující sóju (tempeh, sóju, tofu, miso), lněná semínka, sezamová semínka, pšenici, bobuloviny, oves, ječmen, sušené fazole, čočku, rýži, vojtěšku, fazole mungo, jablka, mrkev, pšeničné klíčky, rýžové otruby a kurkumu. Potřebujeme také kvalitní zdroje tuků, které se používají k tvorbě hormonů, a bylo prokázáno, že strava s nízkým obsahem tuků může snižovat hladinu hormonů. Jezte méně nasycených živočišných tuků a více mononenasycených tuků z ořechů, rostlinných olejů, avokáda a polynenasycených tuků z rybího tuku a esenciálních mastných kyselin, jako je pupalka dvouletá, lněné semínko a brutnák lékařský.

PRAVIDELNÉ CVIČENÍ VÁM POMŮŽE ZÍSKAT ZPĚT SÍLU V POSTELI.

Cvičení je skvělý způsob, jak se zbavit stresu a zároveň zpevnit tělo. Uvolňují také dobré chemické látky, které nám dodávají pocit štěstí. Studie navíc prokázaly, že lidé, kteří pravidelně cvičí, mají více testosteronu, zejména při zvedání závaží.

DŮLEŽITÝ JE TAKÉ SPÁNEK A RELAXACE.

To je stejně důležité jako cvičení, pokud jde o zvládání hladiny stresu. Pokud jde o zvládání stresu, káva uvolňuje kortizol, náš stresový hormon, a může zvyšovat úzkost. Jeden šálek kávy denně může být v pořádku, ale pokud pijete několik šálků denně, možná byste měli omezit pití a dopřát svým nadledvinám odpočinek. Totéž platí pro alkohol; ačkoli se často používá jako relaxační prostředek a jedna nebo dvě skleničky jsou v pořádku, nadměrná nebo častá konzumace alkoholu ovlivňuje váš sexuální apetit – klíčem ke zdravému libidu je umírněnost.

Pleasure Duo gel – názory, složení, cena, kde koupit?


Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *