Anti-Grey Treatment kapsle – názory, složení, cena, kde koupit?

Anti-Grey Treatment kapsle – názory, složení, cena, kde koupit?


Anti-Grey Treatment je nový organický doplněk stravy, který pomáhá při předčasné ztrátě barvy vlasů, vypadávání vlasů a mnoha dalších problémech s pokožkou hlavy a vlasy.

Jedná se o kapsle určené k ovlivnění zralé a chronické ztráty přirozeného pigmentu melaninu – celkového přirozeného pigmentu vlasů. Anti-Grey Treatment je založena na inovativním patentovaném systému rychlého růstu melaninu a může ukončit nebezpečný zvyk měsíčního barvení vlasů. Podívejme se, jak toto řešení funguje v praxi.

Anti-Grey Treatment – co to je a jak to funguje?

Anti-Grey Treatment - co to je a jak to funguje?

Anti-Grey Treatment není další doplněk stravy z lékárny, který vás může otrávit, ani jednoduchý barvicí krém, který vám na měsíc obnoví barvu vlasů. Jedná se o přírodní doplněk, který odstraňuje příčinu prvního efektu šedivých vlasů a stimuluje sílu vlasů, jejich růst a celkové zlepšení stavu vlasů. Klinické studie tohoto doplňku stravy ukazují obrovský vliv na buňky zodpovědné za krásné, zdravé vlasy s přirozeným odstínem barvy po dlouhou dobu.

Koncept Anti-Grey Treatment spočívá konkrétně ve vytvoření řešení proti ztrátě barvy vlasů podle individuálních potřeb každého člověka, a to obnovením aktivity melanocytů.

Melanocyty jsou zodpovědné za tvorbu melaninových pigmentů eumelaninu a feomelaninu, které každému člověku dodávají jedinečný barevný odstín. Při stárnutí, stejně jako v aktivním věku, ale i při problémech, jako jsou genetické poruchy, chronická onemocnění a nemoci, jako je rakovina, kardiovaskulární dysfunkce, cukrovka, užívání závažných léků, kouření a pití, nezdravá strava, nespavost a poruchy spánku, však tělo trpí závažným úbytkem přirozeného pigmentu melatoninu.

Anti-Grey Treatment – jaké jsou výhody a účinky použití?

Doplněk stravy Anti-Grey Treatment má okamžitý a dlouhodobý účinek proti ztrátě melatoninu. Aby však bylo zajištěno obnovení barvy, kapsle přímo ovlivňují pravidelnou činnost melanocytů. Po zotavení a návratu k normální reprodukci se množství melatoninu obnoví. Anti-Grey Treatment tak obnovuje přirozenou, standardní barvu vlasů. A efekt není dočasný, jako je tomu po kosmetických barvicích procedurách, které dále poškozují strukturu vlasů. Jedná se o dlouhodobý účinek s následujícími dalšími příznivými výsledky pro vlasy:

 • Vlasové folikuly jsou vyživovány od prvního požití kapslí.
 • Žádné další šedivění vlasů po 7 dnech užívání doplňku stravy
 • 158 % vyšší rychlost růstu vlasů a výrazný účinek proti stárnutí nebo hormonálnímu vypadávání vlasů
 • Silnější a zdravější vlasy den po dni
 • Lesklé, hedvábné, pružné a na dotek jemné vlasy bez nutnosti použití externích kosmetických přípravků.

Anti-Grey Treatment – jaké je složení kapslí?

Anti-Grey Treatment - jaké je složení kapslí?

Doplněk stravy se dodává ve dvou baleních: pro blond vlasy a pro tmavé vlasy. V závislosti na barvě vašich vlasů obdržíte jedinečné složení doplňku stravy.

 • Kyselina paraaminobenzoová (PABA) je jedinečná aminokyselina, která se používá k podpoře tvorby melatoninu. Působí také proti stárnutí struktury vlasů, pokožky a všech životně důležitých orgánů a systémů v lidském těle.
 • Vitamín A je nezbytným vitamínem pro zdraví vlasů, nehtů a pokožky. V tomto složení působí vitamin A zejména proti vypadávání vlasů a šedivění spojenému se stárnutím nebo hormonálními problémy. Má také významný účinek na záněty vlasové pokožky.
 • L-cystein je hlavním prvkem šedivých vlasů, protože přirozeně obnovuje dokonalou funkci melanocytů. Tento prvek ovlivňuje působení nových molekul kolagenu. Poskytuje základní stavební kameny kolagenu, čímž obnovuje celkový vzhled, ale nejen vlasů.
 • Vitamin B5 zajišťuje úplnou a rychlou regeneraci vlasových buněk a také podporuje pevnost pojivové tkáně, takže vlasy jsou méně lámavé a silnější než kdy dříve. Tento vitamin je velmi důležitý pro proces pigmentace vlasů v průběhu času. Působí proti stárnutí vlasů, nehtů a pokožky tím, že zvyšuje produkci keratinu v těle.

Anti-Grey Treatment – existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Oficiální distributor však uvádí, že obsah je zcela organický, hypoalergenní, 100% veganský a bez rizika.

Než vám řeknu, jak kapsle užívat, je důležité si uvědomit, že pro zajištění maximálního účinku proti šedinám a posílení vlasů je třeba doplněk stravy užívat nejméně jeden měsíc. Vedlejší účinky léčby Anti-Grey jsou nulové. Laboratorní testy prokázaly, že kapsle nemají žádné kontraindikace pro použití.

Anti-Grey Treatment – jak používat? Dávkování a pokyny

Anti-Grey Treatment - jak používat? Dávkování a pokyny

Pokyny pro léčbu proti šedi jsou jednoduché a snadné. Toto řešení je určeno pouze pro interní použití:

 • Denní dávka jsou dvě kapsle denně.
 • Užívejte jednu kapsli ráno a jednu večer.
 • Přípravek je třeba zapít dostatečným množstvím vody.
 • Nezáleží na tom, zda se kapsle užívá před jídlem, po jídle nebo během jídla.
 • Vzhledem k tomu, že doplněk stravy má zásadní vliv na

metabolismus a imunitní systém organismu, stejně jako na vzhled nehtů, pokožky a vlasů, můžete v užívání přípravku The Anti-Grey Treatment pokračovat i po skončení povinné měsíční kúry.

Anti-Grey Treatment – názory a recenze na fóru

Zdá se, že léčba Anti-Grey je účinná, pokud si přečtete skutečné recenze a komentáře zákazníků. Všechny tyto pozitivní recenze a pětihvězdičkové posudky dokazují, že řešení funguje – odstraňuje syndrom šedivění a vypadávání vlasů bez ohledu na příčinu.

Někteří lékaři a odborníci mají vlastní komentáře, v nichž doplněk stravy popisují jako „revoluční alternativu k barvení vlasů měsíc po měsíci se stále negativnějšími účinky na celý endokrinní a kožní systém”. Podívejte se na některé z nejlepších recenzí Anti-Grey Treatment na stránkách online fóra:

„Anti-Grey Treatment funguje! Poslední tři měsíce jsem si vlasy nemusela barvit. Je opět hedvábná a černá. Mám pocit, že jsem vrátila čas a je mi 25 let!”.

„Anti-Grey Treatment není podvod. Ošetření proti šedi je bezpečné. Moje vlasy jsou opět přirozeně blond, bez jediného šedivého vlasu. A nejlepší na tom je, že se výrazně zlepšil i stav mé pleti. Mám méně jemných vrásek a nehty jsou také silnější než dříve!”

„Po přečtení mnoha recenzí o léčbě Anti-Grey jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Moje vlasy jsou úplně šedivé kvůli hormonální poruše. Doplněk stravy pro mě fungoval jako zázrak. Po 40 dnech používání jsem měl své hladké a silné hnědé vlasy!”

Anti-Grey Treatment – cena a kde koupit? Amazon, lékárna

Anti-Grey Treatment - cena a kde koupit? Amazon, lékárna

Cena Anti-Grey Treatment je velmi dostupná, ale doporučujeme vám, abyste se vyhnuli nákupu z drogerií, Amazonu nebo eBay. Existuje mnoho padělků. Pokud si chcete koupit originální Anti-Grey Treatment, stačí navštívit oficiální webové stránky produktu a vyplnit online objednávkový formulář. Zadejte své jméno a telefonní číslo a vyčkejte na zavolání.

Během telefonátu budete informováni o aktuální akční ceně přípravku Anti-Grey Treatment. Speciální cena je k dispozici pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek doplňku stravy. Doručení je 100% bezplatné, rychlé a bezpečné: všichni kurýři nosí ochranné masky. A cenu nemusíte platit předem, ale až v okamžiku dodání.Co je to předčasné šedivění a jak ho zastavit?

Předčasné šediny vám způsobují noční můry? Pokud patříte mezi mladé lidi, kteří se potýkají s nežádoucími šedinami a snaží se tento problém zvrátit různými triky, tento článek je pro vás povinnou četbou.

Šedivění vlasů je součástí přirozeného procesu stárnutí. Vaše pokožka má miliony vlasových folikulů, které obsahují pigment zvaný melanin. S přibývajícím věkem vlasové folikuly tento pigment ztrácejí, což způsobuje šedivění vlasů. Přejděte dolů a zjistěte, co způsobuje předčasné šedivění a jak se s ním můžete vypořádat.

Co způsobuje bílé vlasy?

 • Genetika – Podle výzkumu souvisí předčasné šedivění s genetikou. Pokud vaše matka nebo otec měli předčasně šedivé vlasy, je vysoká pravděpodobnost, že se u vás objeví v mladém věku. Podle studie z roku 2013 souvisí také se zeměpisnou polohou a rasou. Lidé v jedné zemi mohou mít šedivé vlasy mnohem dříve než lidé v jiných zemích. Běloši mohou mít bílé vlasy již od 20 let, zatímco Asiaté mají největší pravděpodobnost, že se jim začnou objevovat bílé vlasy po dvacítce. U Afroameričanů začíná šedivění vlasů po třicítce.
 • Stres může vést k mnoha problémům, jako je úzkost, vysoký krevní tlak, problémy se spánkem, kožní poruchy atd. Na tento seznam je třeba přidat i předčasné šedivění vlasů. Ano, stres může způsobit šedivění vlasů. Studie z roku 2013 prokázala souvislost mezi stresem a úbytkem kmenových buněk ve vlasových folikulech myší.
 • Strava – nevyvážená strava může urychlit šedivění vlasů. Zpracované potraviny, studené nápoje, nadměrný příjem soli a cukru zvyšují riziko vzniku volných radikálů v těle, které mohou způsobit šedivění vlasů.
 • Nedostatek vitamínů – Ano, nedostatek vitamínů, jako jsou vitamíny B, D, E, biotin, může vést k předčasnému šedivění vlasů. Nedostatek vitamínů může ovlivnit pigmentaci, ale lze jej zvrátit užíváním vitamínových doplňků. Pokud chcete do svého jídelníčku zařadit doplňky stravy, poraďte se se svým lékařem.
 • Znečištění/povětrnostní podmínky – Znečištění ovzduší vytváří volné radikály a oxidační stres. To může způsobit poškození melaninových buněk a urychlit šedivění vlasů.

Jak zastavit šedivé vlasy?

 • Léky/výrobky na předpis – Léčba začíná určením typu šedivění (přirozené nebo předčasné) a příčiny. Lékař vám může předepsat šampony, kondicionéry, oleje, séra a masky na vlasy přizpůsobené vašemu typu vlasů. Mohou vám být také podávány doplňky stravy.
 • Kosmetické šampony obsahují určité složky, které mohou šedivým vlasům dodat barvu. Kromě barvy mohou tyto šampony změnit strukturu vlasů.
 • Esenciální oleje pomáhají vytvářet a udržovat melanin na maximální úrovni. Na trhu jsou k dostání rozmarýn, santalové dřevo, heřmánek, levandule, pískavice řecké seno, arganový olej a esenciální olej z amly.
 • Zdroje potravin – Potraviny bohaté na antioxidanty mohou působit proti oxidačnímu stresu a šedivění vlasů. Antioxidanty bojují proti volným radikálům, což jsou atomy nebo molekuly, které mají nespárované elektrony. Lovem elektronů způsobují poškození organismu. Volné radikály vznikají v těle vlivem faktorů, jako je sluneční záření, kouření, znečištěné životní prostředí a stárnutí. Abyste zabránili předčasnému šedivění vlasů, jezte potraviny bohaté na antioxidanty, jako jsou bobuloviny, zelený čaj, brokolice, olivový olej a ryby. Oblíbené by měly být také potraviny bohaté na vitamíny a vitamínové doplňky.

Abyste předešli šedinám, je dobré začít užívat doplňky stravy, jako je Anti-Grey Treatment. Kapsle vám pomohou vyhnout se tomuto problému v budoucnu.

Anti-Grey Treatment kapsle – názory, složení, cena, kde koupit?


Podobne wpisy

Dodaj komentarz